Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Monika Bagárová a Muradov pátrají po ztraceném lamborghini: 6 milionů je v luftu

Zdroj: archiv Moniky Bagárové / koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
krádež auta
Monika Bagárová (26) s jejím partnerem Makhmudem Muradovem (31) musí být pěkně vytočení. Někdo jejich přátelům ukradl vozidlo, které není zrovna žádná levná záležitost. Zpěvačka na svých sociálních sítích sdílela výzvu, kde je k dispozici i telefonní číslo, na které se může ozvat každý, kdo má o ukradeném autě nějaké informace.

„Bylo nám ukradené černé Lamborghini Huracan Evo,“ stojí na instagramových stories zpěvačky Moniky Bagárové. Kromě SPZ vozidla je v příspěvku i telefonní číslo. „Prosím, kdo jste ho viděl, volejte,“ stojí ve výzvě a s prosbou, aby dané stories lidé sdíleli dál. „Naposledy bylo viděno dnes v 14:30 v Praze v Modřanech,“ končí příspěvek.

Auto, které se hledá, není však Moniky a Makhmuda, ale jejich přátel. „Toto auto bylo ukradeno našim přátelům ze Slovenska. Nasdílela jsem to s prosbou o pomoc a moc doufám, že se ho podaří najít. Tím, že jsem to dala na svůj profil, si hodně lidí myslí, že se jedná o naše auto, ale není to tak. Moc všem děkuji za pomoc,“ vysvětlila Blesku Monika.

Tenhle mazlík nestojí malé peníze. Jen základní cena se vyšplhá na více než 5,5 milionu korun. A pokud si člověk auto o nějakou tu výbavu doplní, může se klidně dostat přes 6 milionů korun.

Související články

Další články