Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Monika Bagárová a Makhmud Muradov zase spolu: Pohoda ale nepotrvá dlouho

Monika Bagárová a Makhmud Muradov zase spolu: Pohoda ale nepotrvá dlouho
Zdroj: Se souhlasem M. Bagárové / Se souhlasem M. Muradova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
NÁVRAT

V posledních týdnech si fanoušci půvabné zpěvačky Moniky Bagárové (27) a MMA zápasníka Makhmuda Macha Muradova (31) všímají, že dvojice se přestala společně ukazovat na Instagramu, načež vyvstaly dotazy, jestli se nerozešli. To oba už popřeli, ale přiznali, že spolu kvůli Machově profesi prakticky nejsou. Po delší době nyní ale konečně mají také čas sami pro sebe.

Monika Bagárová je zase s přítelem

Teď jsem zrovna v Polsku, ale jedu do Prahy, kde budu s holkama týden. Musím ale také vyřídit vízum do USA,“ řekl eXtra.cz koncem minulého týdne na zápasníka těžký sympaťák Makhmud Muradov.

Jeho partnerka, zpěvačka Monika Bagárová, už dala jasně najevo, že ji častá absence přítele a táty malé Ruminky netěší.

„Jsou věci, které patří do rodinného kruhu a není vhodné je sdílet s veřejností. Ano, je nám smutno a není to jednoduchý. Hlavně ale že jsme všichni zdraví a milujeme se,“ svěřila se.

Makhmud Muradov: Čas mu bere práce i rodina v Uzbekistánu

Společný týden jejich vztahu určitě hodně pomůže, jenže Makhmud má už 28. srpna další zápas a nemůže se flákat.

„Po týdnu zase pojedu zpátky do Polska na přípravu, jen na víkendy se budu vracet zpátky. Když chceš něco vyhrát, musíš o něco přijít. O to víc si užíváme společný čas,“ tvrdí Muradov.

Ten se kromě práce musí věnovat i své rodině v Uzbekistánu. Důvody nechtěl moc rozebírat, ale stará se tam o své rodinné příslušníky. „Rodina je základ všeho, bez ní není nic,“ vysvětluje zápasník.

Naděje

Až tohle období přejde, snad na sebe budou mít Bagárová s Muradovem víc času. V nejhorším případě bude stačit vydržet jen několik let. „Nechci zápasit do čtyřiceti, do tří až pěti let bych rád ukončil kariéru,“ uvedl sportovec již dříve pro eXtra.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy