Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Monika Babišová v šatech za majlant: Běžní Češi by za ně dali pět výplat!

+ Dalších 39 fotografií
na cestách
Premiér Babiš se vydal se svou manželkou Monikou na výlet do Izraele. Paní Monika se na tuto výjimečnou událost pořádně vyparádila!

Premiér Andrej Babiš (64) s manželkou Monikou (44) letěl na návštěvu do Izraele. Původně se měl zúčastnit summitu skupiny V4, jenže z něj Poláci vycouvali, a tak tam premiér letěl jen navštívit izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Po příletu je na letišti vítal velvyslanecký pár v podání Martina Stropnického (62) a Veroniky Žilkové (57).

Při této příležitosti Babiše (64) doprovodila jeho manželka Monika (44), která je známá svým nenáročným módním stylem. Neponechala nic náhodě a na výlet se řádně vyfikla. Velmi jí to slušelo a ostudu rozhodně neudělala. Vzala si na sebe totiž kabátek jak jinak než od Fendi.

Jeho cena byla dle webu Blesk.cz vyčíslena na 150 tisíc korun, což je zhruba česká mzda krát pět. Nicméně Monika v kabátku jen září a jistě si uvědomuje, že v reálném světě by na něj musela tvrdě dřít minimálně pět měsíců. Pro upřesnění průměrná mzda činí necelých 32 tisíc korun, ale s tím si ona hlavu určitě neláme.

I fanouškům na facebookových stránkách pana premiéra se kabátek moc líbil! Samá chvála v komentářích u fotek, kde jsou spolu. Někteří dokonce pár považují za nejkrásnější v Česku. Podívejte se do fotogalerie, jak jim to slušelo.

Mohlo by vás zajímat

Další články