Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Babišová v Paříži zastínila i Trumpovou: V červených šatech zářila jako pugét růží

+ Dalších 42 fotografií
Sto let od konce první světové války si o víkendu v Paříži připomínaly desítky světových státníků. Nechyběl ani Andrej Babiš (64) s manželkou Monikou Babišovou (44). Ta znovu potvrdila, že v módě si je jistá v kramflecích jako žádná jiná žena české politiky. Volila výrazné, ale elegantní šaty, jimiž dokázala zastínit i chotě prezidentů USA a Francie.

Titul módní guru české politiky už Monice Babišové (44) nikdo neodpáře. Manželka premiéra Andreje Babiše (64) zaujala po oslavách vzniku Československa i na připomínce konce první světové války.

Ta se konala tento víkend v Paříži, kam francouzský prezident Emmanuel Macron (40) pozval desítky světových představitelů. Kromě českého premiérského páru nechyběli ani prezident USA Donald Trump (72) se svou chotí Melanií Trump (48), dorazila i německá kancléřka Angela Merkel (64) a ruský prezident Vladimir Putin (66).

V sobotu se všechny zraky upínaly na Moniku Babišovou, která v červených šatech v záplavě tmavých barev zářila jako pugét růží. Zastínila i Melanii Trump nebo první dámu Francie Brigitte Macron, které na oficiální akce vyrazily v černých a modrých odstínech.

O den později už Babišová volila střídměji a s prvními dámami se setkala v šedivých šatech s mašlí u krku. Eleganci v sobě zkrátka nezapře a lidé se na sociálních sítích shodují, že Česko má konečně důstojné reprezentanty, kteří zemi nedělají v zahraničí ostudu, přičemž naráželi především na přešlapy prezidenta Miloše Zemana (74).

Sama Babišová si „výpravu“ do Paříže také pochvalovala, zejména se jí líbil přístup Brigitte Macron. „Velmi vřele nás přivítala na zámku. Je neskutečně milá, energická, přátelská a ještě ke všemu vypadá výborně,“ nechala se slyšet Monika.

Mohlo by vás zajímat

Další články