Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Moniko, to bylo o chlup! Babišová před svatbou ukázala sexy tělo v titěrných plavkách!

To je sraz sexy holek?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Monika Babišová odhodila šaty a ukázala celému národu svou postavičku. Musíme uznat, že si Andrej uměl vybrat. Jeho budoucí ženu je totiž rozhodně za co chytit. Při focení málem něco vykouklo, Monika trapas ale stihla zastavit.

Manželka lídra hnutí ANO Andreje Babiše (62) Monika Babišová (42) se zřejmě na svou milovanou farmu Čapí hnízdo už odstěhovala. Každý už moc dobře ví, že velkolepá svatba Babišů se bude odehrávat právě tam a pozváno je více než tři sta hostů. Mezi nimi překvapivě nejsou pozváni žádní politici.

“Na naši svatbu nejsou politici zváni…,” před časem prozradila Monika.

Zda doopravdy nepřijde ani prezident Miloš Zeman (72), je záhadou, protože právě on je Andrejův velký fanda a dá se říct, že částečně i spojenec. Ale zpět k svatbě a Monice. Svatební výzdoba bude celá bílá včetně nevěsty Moniky, která se bude vdávat už podruhé.

“Bílá je moje nejoblíbenější barva, takže nad nějakou jinou ani nepřemýšlím…,”do­dala natěšená nevěsta.

Poslední dny jsou u nás v republice dosti slunečné, a tak Monika využila luxusního bazénu na Čapím hnízdě včetně wellnessu, kde postupně s přáteli chytá bronz. Je všeobecně známo, že se nevěsty před obřadem stresují dietami a podstupují nejrůznější procedury, aby byly v top formě. Monika zatím chodí pravidelně na kosmetiku, cvičí a své opálené tělo pravidelně hydratuje, aby neztratilo bronz… Musíme uznat, že v plavkách vypadá velmi dobře.

Související články

Další články