Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Monika Babišová už byla jednou vdaná! V 19 letech šla k oltáři. Kdo byl ten šťastný?

+ Dalších 26 fotografií
A je to tady! Andrej Babiš se konečně vyslovil a požádal Moniku o ruku a ta kývla. V červenci proběhne velkolepá veselka. Ani pro jednoho z nich to ale nebude žádná novinka. Monika i Andrej už jednou do chomoutu vlezli!

Šéf ANO Andrej Babiš (62) a jeho dlouholetá láska Monika Babišová (42) konečně chystají veselku. Andrej již jednou údajně Moniku žádal o ruku, ale nějak to nedopadlo. Ovšem podruhé se mu zadařilo. Svatba proběhne pravděpodobně v červenci tohoto roku téměř po dvacetileté známosti.

Málokdo ale ví, že oba dva už do toho jednou praštili. Andrej Babiš byl již v minulosti ženatý se svou spolužačkou z gymnázia. Jmenuje se Beata a mají spolu dvě děti. Dceru Adrianu a syna Andreje. S informací přišel server Blesk.cz

Dokonce i Monika neoblékne svatební šaty poprvé. V poměrně mladičkém věku devatenácti let si vzala o tři roky staršího partnera. Oba dva jsou tedy, co se týče svateb, zběhlí a nebude to pro ně žádná nová zkušenost. Tak uvidíme, zda svatba proběhne v poklidu, nebo bude kolem ní pěkně rušno.

Související články

Další články