Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Monika Babišová strčila první dámu Ameriky do kapsy: Její outfit stál mnohonásobně víc!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 75 fotografií
Srovnání outfitů
Ve čtvrtek přijal americký prezident Donald Trump (72) se svou chotí Melanií (48) v Bílém domě premiéra Andreje Babiše s manželkou Monikou. Ta se jakožto znalkyně módy rozhodně nenechala první dámou Ameriky zahanbit. Ba naopak, Monika oblékla kabát, kterým Melanii strčila do kapsy.

Kromě řeči těla při podávání ruky a fotografování jsou pod drobnohledem i outfity všech zúčastněných. Zatímco obleky obou politiků nikoho až tak nezajímají, outfity jejich žen zajímá celý svět. Na tuto příležitost se Monika Babišová (44) skvěle připravila a oblékla čtyřikrát dražší kabát než první dáma Melanie Trumpová.

Monika na sebe oblékla fialovo-růžový kabát své oblíbené italské značky Fendi s páskem a kožešinovými rukávy. Kabát s pravou kožešinou není levná záležitost. Stojí kolem 135 tisíc korun. K barvě kabátu sladila premiérova žena i barvu lodiček značky Jimmy Choo, které se pořizují za desítky tisíc korun.

Zato první dáma Ameriky byla ve výběru kabátku skromnější. Zvolila zelený kožený trenčkot od britské návrhářky Alexy Chungové, který vyšel na zhruba 33 tisíc korun. Melania si ho podle všeho dost oblíbila. Nesundala ho ze sebe ani v pracovně. Lodičky zvolila barvy béžové a značky Christian Louboutin, které vychází na zhruba 16 tisíc korun.

Melania se sice více neodhalila, ale Monika ukázala elegantní bílé šaty s vázačkou kolem krku a balonovými rukávy s průstřihy. Celkový outfit podtrhla kabelka rovněž značky Fendi.

Monika tedy, co se týká outfitu, ostudu neudělala. Naopak, reprezentovala nejlépe, jak dokázala.

Související články

Další články