Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Monika Babišová slaví jubileum: Romantické přání od Andreje a fotka žhavé padesátnice

Monika Babišová dostala výhružný dopis.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny

Manželství expremiéra České republiky Andreje Babiše a jeho krásné manželky Moniky Babišové se sice zmítá v krizi, přesto ale matce svých dvou mladších dětí nezapomněl popřát k významným kulatým narozeninám. Přání společně s Moničinou žhavou fotografií přidal na Instagram.

Přání k narozeninám

Exmanželka bývalého premiéra České republiky Andreje Babiše slaví významné jubileum. Monika Babišová dnes sfoukne na pomyslném dortu padesát svíček. Její bývalý manžel a otec jejích dvou dětí jí nezapomněl popřát prostřednictvím sociálních sítí.

"Moni, přeju ti všechno nejlepší k tvým krásným jubilejním narozeninám. Ať jsi hlavně zdravá a šťastná," napsal expremiér na svůj Instagram. "Jsi úžasná žena," dodal politik a nezapomněl přidat Moničino sexy selfie, kde by jí pět křížků na krku hádal jen málokdo. Babiš příspěvek doplnil i emotikonem v podobě červeného srdíčka.


Bude návrat?

Andrej s Monikou oznámili rozchod před několika týdny. "Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují," napsal Babiš na své sociální sítě. Stejný příspěvek sdílela i Monika Babišová. Potvrdily se tak informace zdrojů eXtra.cz, které hovořily o tom, že spolu manželé již rok nežijí.

V poslední době se ale objevuje stále více spekulací, že se jednalo jen o určitou krizi a že odloučení manželé k sobě po čase opět našli cestu. Od šokujícího oznámení se totiž Andrej s Monikou objevili několikrát na veřejnosti bok po boku a nic nenaznačovalo, že by mezi nimi panovala zlá krev, naopak vždy rozdávali úsměvy na všechny strany. Společně šli i volit nebo také fandit hokejistům.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy