Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Monika Babišová si vyrazila s Vivien: Vypadaly jako sestry a vynesly šperky za víc než půl milionu

Monika Babišová si vyrazila s Vivien: Vypadaly jako sestry a vynesly šperky za víc než půl milionu
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
hot

Manželka českého premiéra Monika Babišová (47) si vyšla se svou dcerou Vivien (21) na finálový večer Elite Model Look 2021, který se konal na Pražském hradě. Oběma dámám to velmi slušelo a podle lidí na sociálních sítích vypadaly doslova jako sestry. Navíc dohromady obě vynesly šperky za víc než půl milionu korun. 

Manželka českého premiéra Andreje Babiše Monika Babišová si společně s dcerou Vivien nenechaly ujít finálový galavečer Elite Model Look 2021.

Na první pohled bylo jasně poznat, že obě dámy své outfity dopředu společně konzultovaly, protože se sladily na jedničku a byly ozdobou večera.

Vivien i Monika zvolily stejný účes. Vlasy si nechaly zaplést do copů a nechaly tak vyniknout šíji. Obě dámy své perfektní modely doplnily šperky, které dohromady přesahovaly hodnotu půl milionu korun.

Monika Babišová s dcerou si po delší době vyrazily do společnosti a lidé na sociálních sítích se tentokrát shodují, že vypadaly téměř jako sestry.

"Andrejovi skutečně nefandím, ale musím říct, že Monika a Vivien to opravdu vychytaly. Vypadají fakt dobře," píše jeden z komentujících. "Vypadají spíš jako sestry než matka a dcera," dodává další.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy