Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Monika Babišová si užívá u moře: S kamarádkou se odvázala a ukázala opálený dekolt

+ Dalších 18 fotografií
dovolená
Zatímco Andrej Babiš (64) byl na francouzské Riviéře začátkem července jen na skok, jeho manželka Monika (45) si na jihu Francie užívá i nadále. Oblíbenou destinaci, kterou navštěvuje každý rok, nyní "okupuje" s přáteli a nutno říct, že v přítomnosti kamarádky se Monika na pláži odvázala ještě víc a dokonce ukázala hrudník v plavkách.

Monika Babišová (45) si užívá prázdniny na jihu Francie na již zmíněné francouzské Riviéře. Není mnoho destinací, kam by se rodina Babišova tak často vracela. Monika se u pobřeží Středozemního moře cítí fantasticky, což je vidět i z fotografií, které umisťuje na Instagram.

Paní premiérová se chlubí nejen bohatou blond kšticí a hezkou tváří, ale také udržovanou postavičkou, kterou ale zas tak často neodhaluje. Nyní udělala výjimku a na pláži s kamarádkou se vyfotila v plavkách. Musíme uznat, že to Monice v mladistvých opalovačkách moc sluší a ostudu Česku rozhodně nedělá.

„Beach life“, jak sama napsala pod snímek, jí prospívá. Aby také ne. Slunce, moře, luxusní hotel a přátelé… Co víc si může na dovolené přát.

Mohlo by vás zajímat

Další články