Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Monika Babišová si užívá u moře: S kamarádkou se odvázala a ukázala opálený dekolt

Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
dovolená
Zatímco Andrej Babiš (64) byl na francouzské Riviéře začátkem července jen na skok, jeho manželka Monika (45) si na jihu Francie užívá i nadále. Oblíbenou destinaci, kterou navštěvuje každý rok, nyní "okupuje" s přáteli a nutno říct, že v přítomnosti kamarádky se Monika na pláži odvázala ještě víc a dokonce ukázala hrudník v plavkách.

Monika Babišová (45) si užívá prázdniny na jihu Francie na již zmíněné francouzské Riviéře. Není mnoho destinací, kam by se rodina Babišova tak často vracela. Monika se u pobřeží Středozemního moře cítí fantasticky, což je vidět i z fotografií, které umisťuje na Instagram.

Paní premiérová se chlubí nejen bohatou blond kšticí a hezkou tváří, ale také udržovanou postavičkou, kterou ale zas tak často neodhaluje. Nyní udělala výjimku a na pláži s kamarádkou se vyfotila v plavkách. Musíme uznat, že to Monice v mladistvých opalovačkách moc sluší a ostudu Česku rozhodně nedělá.

"Beach life", jak sama napsala pod snímek, jí prospívá. Aby také ne. Slunce, moře, luxusní hotel a přátelé... Co víc si může na dovolené přát.

Související články

Další články