Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Monika Babišová si sype popel na hlavu za trapas s podprsenkou: Snad mi nebude nic koukat!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 91 fotografií
Trapas Moniky
Z kritiky se nepos*ru! Takový vzkaz vyslala Monika Babišová (45) poté, co to schytala za příliš těsné šaty. V těch se jí na zádech rýsovaly faldíky a blesky fotoaparátů odhalily i bílou podprsenku. Premiérova manželka si výběrem šatů na další společenskou akci trošku nasypala popel na hlavu, zároveň si ze sebe ale udělala legraci.

Kdyby prodala svůj šatník, mohla by Monika Babišová (45) postavit další mrakodrap na pražské Pankráci. Ale to nejdražší nemusí vždy nutně znamenat nejlepší. V plné nahotě se to ukázalo v divadle Hybernia, kam Babišová dorazila na premiéru muzikálu Galileo.

Červené upnuté šaty z tenoučké látky už ženě premiéra Andreje Babiše (64) zřejmě visely ve skříni delší dobu. Vyrýsované faldíky na zádech byly jasným důkazem, že by je potřebovala o číslo zvětšit. Všichni také viděli, jakou toho večera paní premiérová oblékla podprsenku.

Nezvykle neslušivý model Moniky Babišové si vzal na paškál snad každý. Celé Česko řešilo, jak je možné, že jindy dokonale upravená Monika tentokrát šlápla vedle.

Někdy se to zkrátka stane a sama Babišová to dobře ví. I proto se z kritiky nehroutí a spíš se jí vysmála. "Snad mi dneska nebude nic koukat," napsala na Instagram krátce předtím, než ve čtvrtek vyrazila na velkolepou párty k 25. výročí televize Nova.

Snahu vyhnout se dalšímu trapasu ale stejně nezamaskovala. Do Obecního domu totiž přišla v bílém kostýmku, u nějž nic podobného nehrozilo.

Související články

Další články