Partnerka Andreje Babiše (62) Monika Babišová (42) opět dráždí voliče svého muže! EET se rozjelo na plné obrátky, všude samé účtenky, těžká ekonomická doba pro všechny občany ČR, mnoho nezaměstnaných a do toho všeho se přimotá Monika Babišová se svým instagramovým profilem, kam zkrátka neodolá sdílet své luxusní zážitky a hlavně hlášky!

Stylista Filip Vaněk je s Monikou Babišovou jedna ruka. Je to její kamarád, ale zároveň i stylista. Oba dva milují světoznámé značky a především značku FENDI. Tento obchod samozřejmě najdete pouze a jen na jednom místě v té naší malé republice. Pařížská ulice, co víc k tomu říct. Je to místo plné luxusu a lidé, kteří v této ulici nakupují, cítí prestiž. Monika dnes žije v domnění, že zaměstnanci těchto luxusních obchodů jsou její přátelé. Jako ostatně každá rozmazlená panička na světě.

Pocit prestiže v Pařížské ulici má očividně i Monika Babišová, která dokonce svému stylistovi napsala: „To máme krásnou ulici, viď.“ Jestli vám to všem zní, jako by si Monika ulici přivlastnila, kápli jste na to. Tato žena opravdu neovládne své vášně, a co si myslí, to zkrátka hned řekne. Možná by jí Andrej měl domluvit společně se svým týmem poradců, aby se raději držela pořekadla mlčeti zlato.