Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Monika Babišová si přivlastnila Pařížskou! Hadříků za milióny pořád nemá dost!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
Monika Babišová se opět svému muži vymkla kontrole. Na tohle si Andrej bude muset zřídit svoji osobní domácí EET!

Partnerka Andreje Babiše (62) Monika Babišová (42) opět dráždí voliče svého muže! EET se rozjelo na plné obrátky, všude samé účtenky, těžká ekonomická doba pro všechny občany ČR, mnoho nezaměstnaných a do toho všeho se přimotá Monika Babišová se svým instagramovým profilem, kam zkrátka neodolá sdílet své luxusní zážitky a hlavně hlášky!

Stylista Filip Vaněk je s Monikou Babišovou jedna ruka. Je to její kamarád, ale zároveň i stylista. Oba dva milují světoznámé značky a především značku FENDI. Tento obchod samozřejmě najdete pouze a jen na jednom místě v té naší malé republice. Pařížská ulice, co víc k tomu říct. Je to místo plné luxusu a lidé, kteří v této ulici nakupují, cítí prestiž. Monika dnes žije v domnění, že zaměstnanci těchto luxusních obchodů jsou její přátelé. Jako ostatně každá rozmazlená panička na světě.

Pocit prestiže v Pařížské ulici má očividně i Monika Babišová, která dokonce svému stylistovi napsala: „To máme krásnou ulici, viď.“ Jestli vám to všem zní, jako by si Monika ulici přivlastnila, kápli jste na to. Tato žena opravdu neovládne své vášně, a co si myslí, to zkrátka hned řekne. Možná by jí Andrej měl domluvit společně se svým týmem poradců, aby se raději držela pořekadla mlčeti zlato.

Související články

Další články