Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Monika Babišová se zalíbila Melanii Trump: Bylo to s ní báječné, libovala si první dáma!

Zdroj: Twitter
+ Dalších 77 fotografií
Bílý dům
Vzniklo po schůzce Donalda Trumpa (72) s Andrejem Babišem (64) nové přátelství? Do noty si očividně padly jejich manželky Melania Trump (48) a Monika Babišová (44). Několik desítek minut si spolu povídaly, pak Melania provedla Moniku po Bílém domě. „Bylo to s ní báječné,“ libovala si první dáma po setkání.

Monika Babišová a Melania Trump mají mnoho společného. Obě mají doma miliardáře, potrpí si na obklopení luxusem a své státnické role zvládají na jedničku!

Během setkání Andreje BabišeDonaldem Trumpem se jejich manželky sblížily. Neviděly se spolu poprvé a znovu si padly do noty.

„Bylo báječné přivítat předsedu vlády České republiky a jeho manželku Moniku Babišovou v Bílém domě. Povídání s paní Babišovou o řadě důležitých problémů, kterým čelí děti po celém světě, jsem si náramně užila,“ vzkázala Melania na Twitteru.

Čas strávený s Melanií si pochvalovala i Babišová. „Je to paráda, vidět ji znovu. Krásně jsme si popovídaly o ženách, dětech, charitě a Bílém domě,“ rozplývala se Monika na Instagramu.

Schůzka Babiše s Trumpem, u které byly i Monika a Melanie, trvala rovných 77 minut. Pánové si uřízli menší ostudu, když zapomněli na focení a odkráčely od svých manželek. Těm nezbylo než pokrčit rameny a jít za nimi. Babiš si ale návštěvu Washingtonu pochvaloval a označil ji za velmi zdařilou.

Související články

Další články