Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Babišová se i ve 47 letech udržuje v kondici. Sluší ji to, má postavu dvacítky, píší lidé

Monika Babišová se i ve 47 letech udržuje v kondici. Sluší ji to, má postavu dvacítky, píší lidé
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Čtenáři reagují

Monika Babišová slaví v pondělí 14. června sedmačtyřicáté narozeniny. Přestože už nepatří mezi nejmladší, premiérova manželka vypadá vždy elegantně a je ozdobou každé události. Lidé například chválí, že se udržuje v kondici.


Čas člověk nezastaví, a tak i Monice Babišové (47) pomalu, ale jistě táhne na padesát. Premiérova žena se však stále udržuje v kondici a na svůj věk rozhodně nevypadá. "Sluší jí to, postavá mu jak dvacítka," všimají si lidé na sociálních sítích.

Na Babišové také veřejnost oceňuje dobrý vkus na výběr šatů a kostýmků. "Vypadá moc dobře, má vkus a vždycky krásné oblečení," chválí premiérovu ženu jedna z uživatelek na sociálních sítích.

"Je to pěkná ženská, té sluší i pytel. Má na to, aby se hezky a kvalitně oblékla a né na tržnici. Tak jí to přejme a bude nám přáno," píše další z komentujících.

Nafouklá a umělá

Ne všem se ale Babišová líbí a někteří lidé to dali najevo možná až příliš vulgárně. "Nelíbí se mi, nafouklá, umělá,vypadá jak k..va," schytala premiérova manželka negativní reakce. Našli se i tací, kterým pak vadí i to, že Babišová se příliš soustředí na svůj vzhled.

"Měla by mít pěkné kostýmky a hlavně přiložit ruku k dílu, jako je charita, péče o nemocné, děti... Tam je její místo. Myslím, že to i obyčejná bývalá sekretářka paní Zemanová pochopila... Jaké má projekty? Jen vydělávat prachy a promenádovat se v šatech? To snad není důstojná funkce manželky pana premiéra!" zlobí se jedna z uživatelek. A co na Babišovou říkáte vy?


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy