Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Babišová řádila za kormidlem rychlého člunu. Expremiérova žena si užívá dámskou jízdu u moře

Monika Babišová vyrazila na dámskou jízdu do Černé Hory.
Zdroj: Instagram Monika Babišová
+ Dalších 8 fotografií

Luxusní jachta, procházky po přístavu, romantické západy sluníčka – přesně tak vypadá dámská jízda v podání Moniky Babišové. Manželka expremiéra Andreje Babiše si zkrátka umí užívat život, jak nyní ukázala i na sociálních sítích. Společně se svými čtyřmi kamarádkami zavítala na Balkán. 

Manželka Andreje Babiše Monika Babišová vyrazila na pořádnou dámskou jízdu! A cílová destinace? Černá Hora. Žena politika a expremiéra společně se svými čtyřmi kamarádkami zavítala na Balkán, a jak se zdá, zahraniční výlet si jako "holky na tahu" náramně užívají.

Monika Babišová jako kapitánka

Tamní teploty stále dosahují k tropickým třicítkám, došlo tak i na projížďku na rychlém motorovém člunu nebo večerní procházky po přístavu. Během projížďky po vlnách Jaderského moře se Monika dokonce chopila role kapitánky, jak se pochlubila i na svých sociálních sítích. Jak se zdá, žena Andreje Babiše si zkrátka umí užívat život.

Není to tak dávno, co se Monika vrátila ze Sardinie, kam koncem srpna vyrazila společně s třiadvacetiletou dcerou Vivien. V Česku Monika v poslední době příliš času netráví.

Během léta vystřídala hned několik destinací, do zmíněné Sardinie vyrazila hned po pobytu ve francouzském Cannes, kde jí společnost dělaly obě děti: dcera Vivien i mladší, devatenáctiletý syn Frederik. Andrej Babiš se rodinných dovolených také zúčastnil, avšak jak Monika přiznala, nerad se fotí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy