Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Monika Babišová provokovala německé politiky holými zády. Jak reaguje veřejnost?

Andrej Babiš a Monika Babišová.
+ Dalších 12 fotografií
Premiér České republiky Andrej Babiš (63) vzal do Německa svou krásnou manželku Moniku (43). V Bayreuthu začaly hudební slavnosti. Český premiér a jeho paní se přijeli podívat na nové nastudování opery Lohengrin. Monika německé delegaci předvedla odhalená záda.

Monika Babišová zariskovala a Německu ukázala nahá záda. Už jí dávno není dvacet let, ale kůže na zádech pořád vypadá velmi zachovale. Na Moniku se zálibně díval nejen její manžel Andrej, ale upoutala i členy bavorské vlády. Šéf bavorské vlády Markus Söder marně skrýval obdiv. Hůře na outfit reaguje česká veřejnost. Podle lidí v diskuzi se takové šaty na operu nehodí.

„Bavorský premiér Markus_Soeder nás s manželkou pozval na Bayreuthské hudební slavnosti. Uvidíme operu Lohengrin, tu začal psát Richard Wagner v létě 1845 v Mariánských Lázních. Těším se, i když na operu moc často nechodím, a chvíli bude čas i na politiku,“ uvedl před návštěvou Německa natěšený Babiš (63).

Nutno dodat, že to slušelo nejen Monice. Andrej Babiš byl také za štramáka. Tradičním oblekem a motýlkem se nedalo nic pokazit. V hledišti se Babiš potkal také s německou kancléřkou Angelou Merkel, ale nebyla to vhodná příležitost na řešení politických otázek.

Mohlo by vás zajímat

Další články