Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Monika Babišová pod palbou kritiky: Lidem přijde nedůstojný její outfit. Mají pravdu?

+ Dalších 35 fotografií
monika babišová
Ke příležitosti stého výročí republiky zavítal do Česka francouzský prezident Emmanuel Macron. Prezidenta přivítali český premiér Andrej Babiš (64) s manželkou Monikou Babišovou (44), která francouzskému prezidentovi dělala po Praze průvodkyni. Když se procházeli po Karlově mostě, tak Monika nejspíše ještě vůbec netušila, jaký poprask způsobí její outfit. Na tak významnou návštěvu se totiž podle některých lidí neoblékla dostatečně důstojně.

Český premiér Andrej Babiš (64) se setkal dnes s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Společně navštívili francouzské velvyslanectví v Praze, následně Lichtenštejnský palác a nezapomněli se podívat také na Karlův most.

Po celou dobu oba státníky doprovázela manželka premiéra Monika Babišová. Všechno probíhalo bez sebemenších problémů až na jednu věc. Velká kritika lidí se snesla na hlavu Moniky Babišové, a to kvůli jejímu outfitu.

Monika totiž na setkání s francouzským prezidentem oblékla riflové džíny. „Obléct si riflové džíny na setkání s francouzským prezidentem je nedůstojné,“ píší lidé na sociálních sítích. Manželka premiéra je známá tím, že na všech společenských akcích je vystajlovaná do posledního puntíku.

Tentokrát ale podle veřejnosti šlápla vedle. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články