Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Babišová okouzlila luxusním šátkem v Maroku: Stál jako vagon marokánek!

Monika Babišová okouzlila luxusním šátkem v Maroku: Stál jako vagon marokánek!
Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
šílená cena
Monika Babišová (44) doprovázela svého manžela a premiéra České republiky Andreje Babiše v africkém Maroku. Při návštěvě mauzolea Mohameda V. si musela zakrýt hlavu šátkem a premiér si musel před vstupem sundat boty. Šátek, který vždy vkusně oháknutá Monika zvolila, stojí víc než měsíční příjem průměrného občana.

Monika Babišová (44) moc dobře ví, co je vkusné, a svého manžela, premiéra Andreje Babiše (64) doprovázela v Maroku s grácií. Předvedla hned několik modelů, které byly decentní a vhodné na dané příležitosti.

Lidi ale zaujalo hlavně to, že při návštěvě mauzolea Mohameda V. si zakryla hlavu šátkem. Nebyl to samozřejmě jen tak nějaký obyčejný šátek, ale jednalo se o světovou značku Fendi. Monika si na tyhle dražší kousky potrpí a nemá problém investovat do kvality!

Cena šátku Fendi, který Monika předvedla, stojí víc, než si může obyčejný smrtelník dovolit. Cena se pohybuje kolem 19 tisíc korun! Tento kousek si nemůže dovolit kdokoliv a lidé o tom okamžitě začali diskutovat a neodpustili si i uštěpačné poznámky.

Našli se ale i takoví, kteří Monice i Andrejovi popřáli vše dobré a moc si pochvalují, jak znamenitě reprezentují naši republiku. "Paní Babišové sluší všechno. Je to reprezentativní žena, stejně jako naše první dáma, paní Zemanová," zaznělo v jednom z komentářů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy