Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Monika Babišová na rozlučce se svobodou ztratila mimiku! Co se stalo?

Zdroj: instagram
+ Dalších 30 fotografií
Rozlučka se svobodou ve velkém stylu? Ano! Monika Babišová skoro zbořila Londýn a na svoji rozlučku si pozvala menší zájezd. Všechno prý zacvakal budoucí manžel Andrej, klid doma je pro něj momentálně největší blaho.

Jedna z nejznámějších snoubenek součastnosti u nás, Monika Babišová (42), utekla před vládní krizí svého muže a raději vyrazila na obří dámskou jízdu! Svatba se už nepřetržitě blíží, a tak přišel čas na velkou rozlučku se svobodou. Pro Moniku je skoro pochopitelné, že svoji rozlučku nepořádala v Čechách. Na Čapím hnízdě bude svatba, a rozlučka přeci nesmí být na stejném místě! To by nebylo ono...

V Londýně je Monika naprosto v bezpečí, protože je opravdu mizivá pravděpodobnost, že by ji tam někdo poznal. A na čem si tahle nevěsta ulítává? Monika miluje bílou, a na tuhle svatbu hodně dlouho čekala. Proto v její svatební výzbroji nechybí ani hedvábný župánek s nápisem nevěsta. Při rozbalování dárku v Londýně se Monika nechala zvěčnit. Na tom by ještě nebylo nic moc zvláštního, ale jen do chvíle, než uvidíte obličej nastávající paní ofiko Babišové.

Retuš na fotce je tak přehnaná, že z Moniky udělala lesklou voskovou figurínu! Jak asi budou vypadat fotky z veselky? Tohle má v režii jistě Andrej, za tuhle svatbu Kalousek fakt nemůže!

Související články

Další články