Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Monika Babišová na horách: Vymetá jedno lyžařské středisko za druhým, ZÁŘÍ A ŘÁDÍ!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 91 fotografií
GALERIE
Monika Babišová cestování podle všeho miluje. Jako manželka premiéra se dostane i do zemí, do kterých by se za normálních okolností pravděpodobně nedostala. V soukromí jako dovolenkové destinace nejraději volí výjezdy k moři a v zimě naopak do hor. A letos si luxusních lyžovaček užila dosyta!

Monika Babišová (44) byla od začátku roku v jednom kole. Kromě pracovních povinností, kdy doprovázela manžela Andreje Babiše (64) na různá místa po světě, našla si čas i na pár rodinných dovolených. Hned po Novém roce vyrazila s rodinkou včetně své maminky do rakouského střediska Mayrhofenu. Děti Vivien a Frederick si tak užily čas i se svojí babičkou a nechyběla ani hlava rodiny Andrej Babiš.

Aby Babišovic rodina nevyjela dvakrát na stejné místo, po měsíci vyrazili pro změnu do francouzských Alp. Lyžařské středisko Courchevel, které tvoří součást skiareálu Les Trois Vallées, patří k největším na světě. Tam neopomenuli navštívit luxusní restauraci La soucoupe, která se ani zdaleka nepodobá těm českým, kde si můžete odpočinout u párku v rohlíku nebo gulášovky.

Mezi drahými dovolenými si paní premiérová stihla odskočit s manželem do Bílého domu za americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho ženou Melanií.

Aktuálně si Monika užívá dámskou jízdu s kamarádkami ve Špindlerově Mlýně, kde to podle fotografií vypadá hodně divoce. Dámy si hor užívají, ale zřejmě hlavně u drinků v hospodách nebo na místních teráskách. Monika střídá jeden kožíšek za druhým a podle všeho jí nic nechybí. Kamarádky, drinky a neomezená kreditka by jistě potěšily každou ženu. Podívejte se v naší galerii, jak to umí paní Babišová s děvčaty pořádně rozjet.

Mohlo by vás zajímat

Další články