Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Monika Babišová na dovolené s pohledným mužem: Víme, kdo je ten opálený fešák

+ Dalších 10 fotografií
manželka premiéra
Manželka premiéra České republiky nedávno trávila dovolenou ve Francii. Na internetu se pak objevila řada fotek od moře a z večírků. Monika Babišová (45) se na fotkách skvěle baví po boku sympatického muže. Kdo je ten chlapík, který momentálně zajímá velkou část veřejnosti?

Premiér České republiky Andrej Babiš (64) momentálně řeší vládní krizi, protože prezident Miloš Zeman (74) zatím nejmenoval nového ministra kultury, kterého navrhuje ČSSD. Jeho manželku Moniku Babišovou (45) ale politické napětí netrápí a se svými přáteli užívá večírky a dovolené.

Na fotkách z Francie jí společnost dělala její kamarádka Zuzana a také pohledný muž. A veřejnost se začala ptát, co je to za fešáka, který má k premiérově manželce tak blízko. Fotky se objevily v mnoha veřejných facebookových skupinách a voliči řeší, zda premiér o existenci tohoto muže ví.

Pohledným mužem je známý florista a designér Ivan Šablatúra. S Monikou Babišovou ho spojuje dlouhý přátelský vztah. V podstatě se jedná o rodinného přítele, který se objevuje i na dalších fotkách, kde je ve společnosti dalších rodinných příslušníků klanu Babišových.

„Po ukončení studií jsem se věnoval interiérovému designu v Bratislavě, a proto se mi tyto dvě profese stále prolínají. Jsou úzce propojené. Mám oko na design a i ke květinám jsem se dostal tak, že jsem navrhoval design jednoho eventu pro kosmetický koncern Avon. A když jsem nesehnal nikoho schopného, kdo by ho dekoroval, udělal jsem si to sám. Od té doby mě v Avonu milují a tím to také všechno začalo. V Praze už se navrhování interiérů věnuji méně,“ prozradil Ivan v rozhovoru pro Menstyle. Je tedy velmi pravděpodobné, že Ivana budeme vídat i na dalších fotkách po boku paní Babišové a její rodiny.

Mohlo by vás zajímat

Další články