Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zahradník paní premiérové: Kdo je ten zlobivý kamarád Moniky Babišové?

Zahradník paní premiérové: Kdo je ten zlobivý kamarád Moniky Babišové?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
manželka premiéra
Manželka premiéra České republiky má plno kamarádů. Mezi ně patří také pražský florista Ivan Šablatúra. Ten miluje život a rád se baví. Moniku Babišovou zná už řadu let a stýká se také s premiérem Babišem. Co o Ivanovi možná nevíte?

Monika Babišová (45) na sebe často poutá pozornost prostřednictvím Instagramu. Nedávno zveřejnila fotky z vánočního večírku. Na fotkách se objevil také známý florista Ivan Šablatúra.

Květiny a Čapí hnízdo

Ten se zná dobře i s premiérem a pomáhal s výzdobou Čapího hnízda, když si Babiš bral Moniku za manželku. Premiér tedy o existenci pohledného muže dobře ví a nemá s tím žádný problém. V podstatě se jedná o rodinného přítele, který se objevuje i na dalších fotkách, kde je ve společnosti dalších rodinných příslušníků klanu Babišových.

"Po ukončení studií jsem se věnoval interiérovému designu v Bratislavě, a proto se mi tyto dvě profese stále prolínají. Jsou úzce propojené. Mám oko na design a i ke květinám jsem se dostal tak, že jsem navrhoval design jednoho eventu pro kosmetický koncern Avon. A když jsem nesehnal nikoho schopného, kdo by ho dekoroval, udělal jsem si to sám. Od té doby mě v Avonu milují a tím to také všechno začalo. V Praze už se navrhování interiérů věnuji méně," prozradil na sebe Ivan.

Vánoce a chudoba

Poslední fotky z vánočního večírku některé voliče pobouřily. Prý není vhodné, aby se Monika oblékala jako Santa. "My se bavíme na večírku a chudoba u PC na fotkách! Myslím, že všechno v pořádku,“ napsal pod výraznou fotku Šablatúra. Později uvedl, že to myslel trochu jinak, než to zní. Zdá se ale, že ani tato kauza pevné přátelství mezi ním a Monikou neukončí - psali jsme zde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy