Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Monika Babišová a její zahradník Ivan: Fotka z večírku pobouřila půlku republiky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
fotogalerie
Monika Babišová s rodinou a kamarády uspořádala vánoční večírek. Na akci byl přítomný i premiér Andrej Babiš (65). Fotky z večírku nyní kolují po internetu a část voličů se ptá, zda se takto může chovat manželka předsedy vlády. Přitom podle informací redakce eXtra.cz se na večírku nedělo nic špatného.

Byl to vánoční večírek v americkém stylu. Monika Babišová (45) do Průhonic pozvala kamarády. Na podařené akci ale byli i členové rodiny. Monika pak část fotek dala na Instagram.

Večírku se zúčastnil také kamarád Babišové florista Ivan Šablatúra. Ten zvolil kostým kardinála. Monika pak šla v santovském kostýmu. Dohromady utvořili dvojku, která dráždí část voličstva.

„My se bavíme na večírku a chudoba u PC na fotkách! Myslím, že všechno v pořádku,“ napsal pod výraznou fotku florista. To někteří lidé berou jako provokaci. Zkusili jsme známého floristu kontaktovat, ale vyjádření se zatím získat nepodařilo.

Byl tam i Babiš

„Byl tam i pan Babiš. Ani se moc nepilo. Normální večírek s kamarády a rodinou. Dělá se z toho zbytečné drama,“ uvedl pro eXtra.cz jeden z oslovených hostů.

Jaký názor na snímek a večírek máte vy? Cítíte se pohoršeni? Napište nám svůj názor do diskuze.

Související články

Další články