Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Babišová (44) na procházce: Postavu si udržuje poctivým sbíráním psích šišek!

+ Dalších 102 fotografií
Postavička
Paní premiérová Monika Babišová (44) se pochlubila na své sociální sítí pěknými fotečkami. Venčí na nich černého psíka jménem Tango v Průhonickém parku a mimořádně jí to tam sekne! Na svůj věk se dobře udržuje. A navíc ji musíme pochválit, že psí lejna sbírá do pytlíku, jak je to správné.

Manželka Monika (44) a premiér Andrej Babiš (64) si společně vyrazili na procházku do Průhonického parku. Tam venčili černého psa Tango a paní premiérová se tím ihned pochlubila na sociální síti.

Na svém instagramovém účtu zveřejnila snímky, kde běhá společně se psem. A musíme uznat, že jí to tam opravdu sekne. Na svůj věk má postavičku jako laňka. Kdo by jí byl tipnul 44 let? Asi málokdo. Monika (44) musí na své postavě jistě pilně pracovat a je to také znát. Takovéhle nožky by jí mohla závidět kde jaká dvacítka. Navíc ji musíme pochválit, že po mazlíčkovi sbírá jeho výkaly. Tak to má být. Podívejte se do fotogalerie na nejnovější snímky blondýnky Babišové.

Mohlo by vás zajímat

Další články