Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová zaskočila lidi novou frizúrou: Stařecká barva zpěvačce přidala 15 let

Zdroj: Monika Absolonová archiv
+ Další 4 fotografie
proměna
Monika Absolonová (46) během své kariéry vystřídala různé účesy a barvy, ale nakonec zakotvila u blonďaté. Proto její sledující zůstali doslova v šoku, když se jim jejich oblíbená zpěvačka ukázala ve zcela nové frizúře, která jí přidala několik let navíc. Fanoušci se v komentářích snažili Monice jemně naznačit, že tohle není ta správná cesta.

Monika Absolonová (44) patří mezi známé české zpěvačky, které sdílí střípky ze svého soukromého života s ostatními lidmi na sociálních sítích. Máma dvou kluků je neustále v zápřahu, ale na své fanoušky si vždy čas udělá.

U sympatické zpěvačky jsme mohli během let pozorovat různé experimenty s barvou a stylem účesu. Nakonec Monika zakotvila u blonďaté barvy, ale během koronavirové krize své rozhodnutí změnila.

Lidem se ukázala ve zcela nové barvě, ze které lidé zůstali doslova paf. Monika zvolila téměř bílý odstín barvy, který jí bohužel přidal pěkných pár let navíc, což není zas tak žádoucí. "Nechci být ošklivá, ale tohle vám přidalo pěkných 15 let navíc," píše jedna z dam pod snímek.

"Moniko, tohle byl krok vedle. Vypadáte o 25 let starší. Vše se dá ale spravit," píše další. Najdou si ale i tací, kteří jsou z proměny Moniky stejně nadšení jako ona. "Mně se to líbí, Moniko, ale hlavní je, že se to přece líbí vám," píše fanoušek.

Související články

Další články