Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Absolonová: Za pár tisíc jí do klína spadl majetek za miliony

Monika Absolonová přiznala, že zhubla několik kilogramů. Také prozradila, že se cítí skutečně skvěle.
Zdroj: profimedia
TAJEMSTVÍ

Zpěvačka Monika Absolonová (44) prožila hodně složité období, v němž figuroval i tvrdý rozchod s těžce zadluženým otcem jejích dětí Tomášem Hornou (40), ale v jednom případě se na ni poměrně nedávno usmálo i štěstí. Do vlastnictví totiž získala byt v Praze, stálo ji to osmdesát tisíc korun.

Monika Absolonová má byt za pár desítek tisíc

Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, zpěvačka Monika Absolonová získala prakticky za hubičku byt v Praze 12 na sídlišti v panelákovém domě.

Podle smlouvy o převodu jde o bytovou jednotku o rozloze 63,2 metru čtverečních, navíc s lodžií 4,6 m2. Coby dlouholetý člen bytového družstva Monika jednotku získala za 82 tisíc korun.

Podle on-line kalkulačky odhadních cen nemovitostí, která zohledňuje i lokalitu a další náležitosti, by mohla nyní za byt dostat až šest milionů korun.

Je rozvedená

Dlužno dodat, že rozhodně nejde o nějakou protekční levnou koupi. Za hubičku nakupovaly byty statisíce, ne-li miliony domácností.

Monika kromě toho na jihu od Prahy na Písecku vlastní chalupu s přilehlými pozemky o rozloze přes dva tisíce metrů čtverečních a další dva pozemky o podobné rozloze stranou.

S Hornou se sice nikdy oficiálně nevzali, na veřejně přístupné smlouvě ke koupi pozemků a chalupy ze srpna 2020 je ale její rodinný stav uvedený jako rozvedená. Kdysi totiž byla manželkou jiného hokejisty Václava Eiselta.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy