Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Monika Absolonová stráví Vánoce poprvé bez dětí: S Tomášem jsme se nedohodli, bolí to

Monika Absolonová nemohla chybět.
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Dalších 6 fotografií
vánoce

Vánoce se nezadržitelně blíží. V poněkud smutném duchu se ponesou svátky u zpěvačky Moniky Absolonové, která tentokrát bude na Štědrý večer sama. Jak prozradila v pořadu Showtime, i když střídavou péči s bývalým partnerem nemají, její dva synové budou letos u svého otce. 

Ačkoli zpěvačka Monika Absolonová Vánoce miluje, letos se na sváteční dny příliš netěší. Jak prozradila v pořadu Showtime, Štědrý večer stráví tentokrát bez svých dvou synů Tadeáše a Matyáše. Ti budou u svého otce a bronzová slavice si tak s dětmi udělá náhradní Vánoce o den dříve.


"My nemáme střídavou péči, ale letos to vychází na tátu. Takže táta má kluky na Vánoce. Pro mě to není vůbec příjemná situace, protože já Vánoce miluji, a musím říci, že je mi to líto, že nebudou doma," přiznala smutně Absolonová. "Vím, že Tomášovi (bývalému partnerovi, pozn. red.) se u nás na Vánoce strašně líbilo, a dokonce u nás poslední dvoje Vánoce byla jeho dcera," pokračuje.

I když se s bývalým partnerem snažila domluvit, její představy se jí nepodařilo dosáhnout a na Štědrý večer bude bez dětí.. "Moc mě mrzí, že neumožní svým dětem být tam, kde je to asi fajn. Ale to nevadí, my si uděláme Vánoce 23. prosince a budu se snažit, aby byly co nejhezčí, ale to se snažím každý rok. Chtěla jsem se domluvit, ale nejde to," vysvětlila a dodala, že doufá, že kluci budou mít u otce stejně hezké Vánoce jako doma.

Absolonová půjde na Štědrý den do hospody

Situaci se však Absolonová snaží brát s humorem a plán na Štědrý den je u ní jasný. Když se nebudou konat tradiční Vánoce s rodinou, musela si najít jinou zábavu. "24. prosince, až odevzdám kluky, půjdu na pivo. A potom se vrátím a budu u bráchy," popsala s humorem.


Monika sama naznačila, že vztahy mezi ex partnery nejsou ideální a nemohou se dohodnout, stejně tak jejich rozchod byl velmi bouřlivý. Absolonová po sedmi letech zjistila, že celou dobu žila ve lži a Tomáš Horna nasekal milionové dluhy, o kterých jí neřekl. Křivdu mu nikdy neodpustila a z tohoto důvodu se s ním rozešla.

Zpěvačka na tom po rozchodu nebyla vůbec dobře. „Na začátku rozchodu to byla až fyzická bolest. První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní. Byla jsem i na konzultacích za psychiatričkou, psychologem, na rodinné konstelaci, přečetla jsem spoustu knih,“ svěřila se tehdy deníku Blesk.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy