Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tereza Ramba se poprvé pochlubila těhotenským bříškem. Foto uvnitř článku

Těhotná Tereza Ramba vyrazila na filmový festival do Varů.
Zdroj: profimedia
Instanews

Těhotná Tereza Ramba (32) se poprvé pochlubila těhotenským bříškem. V průběhu prvního těhotenství si nec hávala intimní fotky pro sebe, během toho druhého už je prý všechno jedno, směje se herečka, která jen září. Jsou tu Instanews.

Rozkvetlá Monika Absolonová

Před 45 lety se narodila hvězda českých muzikálů, zpěvačka Monika Absolonová. "Chci být zdravá, šťastná, spokojená, zamilovaná, milovaná, žít v pravdě a lásce, mít stále radost ze svého povolání a taky abych tu radost uměla udělat jiným a aby byli všichni moji blízcí zdraví a šťastní a nejvíc moji kluci," popřála si k narozeninám zpěvačka. Ta po rozchodu s Tomášem Hornou extrémně zkrásněla a zhubla 18 kilo. Monika je nejkrásnější mamina široko daleko.

Těhoteství Tereze Rambě prospívá

Nastávající double matka Tereza Ramba (32) se pochlubila těhotenským pupíčkem. Ten už je teda pořádný a herečka v těhotenství jen kvete. V prvním těhotenství prý bříško neodhalovala, osmělila se až teď. "Nenechte se zmást, je to pravěk, teď už by se mi břicho na fotku nevešlo," dodala Tereza.

Božská Yvona Maléřová Krainová

Půvabná sestra Simony Krainové (53) to umí na Instagramu pořádně roztočit. A vypadá to, že má kráska nové hobby - pózování ve spodním prádle. Yvona si to může s přehledem dovolit, takovouhle postavičku by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Superwoman Ornella Koktová

Že se musí matky po dětech promenádovat jenom v teplácích a s umaštěnou hlavou? Přivítejte novou superženu, která si poradí se třemi svišti a přesto v sobě neztratí svou ženskou stránku bohyně. Uchovejte si v sobě plamen svého já a nikdy neztraťte sama sebe, radí Ornella Koktová (28), které to na nejnovějších snímcích náramně sekne.


Související články

Další články