Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová slaví jubileum svého partnera: Ve stejný den se narodil i syn

Monika Absolonová slaví jubileum svého partnera: Ve stejný den se narodil i syn
Zdroj: archiv Moniky Absolonové
+ Další 2 fotografie
narozeniny
Monika Absolonová (44) má to štěstí, že se narozeniny jejího partnera Tomáše Horny a jejich staršího syna sešly v jeden den. Svému miláčkovi ke 40. narozeninám popřála prostřednictvím sociálních sítí a poslala moc krásný vzkaz. Stejně tak udělala i pro svého synka Tadeáše, který slaví 5 let. A ukázala, jaký krásný dort chlapec dostal!

"20. 11. je pro mě osudové datum, zdá se. To, že se 20. listopadu 2015 narodil Tadeáš asi víte. Jemu ale popřeju později, protože se narodil až večer. Ale, že se jeho tatínek, můj Tomáš Horna, narodil také 20. 11. 1980 asi ne. Matouš se měl dle ultrazvuku taky narodit tento den, ale musel z bříška dřív. Našemu tatínkovi je dnes 40 let. Nemá z toho radost. A já mám. Konečně zase máme na začátku stejnou číslici," vtipkovala zpěvačka Monika Absolonová v krásném přání k narozeninám.

"Všechno nejlepší lásko. Buď zdravej, šťastnej, spokojenej, milovanej a zamilovanej. Do mě samozřejmě. Muž, trenér, ale hlavně tatínek a partner. Jsi strašně fajn kluk a je jedno, jestli ti je jako na fotce rok, 34 nebo 40 a nebo jednou třeba 80, 90. Miluju tě," zakončila přání pro partnera Tomáše zpěvačka.

Krásný narozeninový dort pro synka

A jak sama Absolonová zmínila, i jejich synek Tadeáš slaví narozeniny, páté. I jemu se rozhodla popřát a přidala k příspěvku krásný dort. "Před pěti lety mi tak dobře, jako dnes, nebylo. Nevěděla jsem, co přijde. A přišlo obrovské štěstí, radost, druhá půlka mě. Náš Táda, Tadulán, Tadeášek, Tedy, Tadík, Tadeáš, moje láska. Všechno nejlepší, chlapečku můj. Ať jsi zdravý, šťastný a tak vtipný a šikovný, jako teď, a všemi milovaný. S láskou máma," vzkázala synkovi Absolonová a pochvalovala si, jaký krásný dort Tadeáš dostane.

Související články

Další články