Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Monika Absolonová skončila u psychiatra: Myslela jsem, že umřu, říká zpěvačka

Monika Absolonová a Tomáš Horna se rozešli.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Zpověď

Česká zpěvačka Monika Absolonová (45) se poprvé od rozvodu s Tomášem Hornou (41) rozmluvila o svých pocitech. V rozhovoru pro Blesk přiznala, že byla tak zamilovaná, že přehlížela varovné signály. 

Zpěvačka Monika Absolonová poskytla velmi intimní rozhovor pro magazín Blesk, v němž se rozpovídala o rozchodu s Tomášem Hornou. Dlouho se jí nedařilo najít toho pravého, proto když potkala Tomáše, okamžitě se zamilovala.

„Když už jsem se zamilovala, tak jsem si vždy myslela, že je to láska do konce života. Jenže právě kvůli téhle vlastnosti přehlížím to, co není v pořádku. Já jsem tak šťastná z té čisté emoce, kterou žiju, že přehlížím neslučitelné rozdíly,“ prozradila pro již zmíněný magazín.

Sedm let žila ve lži

Uvedla dále, že i u Horny přehlížela spoustu varovných signálů, které se v jejich vztahu objevily. „Sedm let jsem žila v něčem, o čem jsem vůbec neměla tušení. Po těch letech už vím, že mě měly varovat některé indicie. Myslím, že nejsem hloupá, ale že jsem naivní. Já věřím tomu, že lidi se mnou jednají tak, jak já jednám s nimi. Ale tak to prostě není a pak se divím,“ doplnila Absolonová.

Po mnoha letech totiž zpěvačka zjistila, že má její partner milionové dluhy, o kterých jí neřekl. Z toho důvodu se s ním Absolonová rozešla. „Na začátku rozchodu to byla až fyzická bolest. První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní. Byla jsem i na konzultacích za psychiatričkou, psychologem, na rodinné konstelaci, přečetla jsem spoustu knih,“ upřesnila česká zpěvačka, která má s Hornou dva syny, a to Tadeáše (6) a Matouše (3).

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy