Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová si nadělila luxusní káru! Kdo to vlastně platí?!

Monika a její „zakoupená“ kára.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
Monika Absolonová je jednou z nejúspěšnějších muzikálových zpěvaček u nás. A proto si své Vánoce, i když s velkým předstihem, umí užít! Jaký je její první dárek?

Zpěvačka Monika Absolonová (40) se už nemůže dočkat Štědrého dne! Sice ještě nezačala péct své slavné vánočky, ale už si pro sebe i svou rodinku nadělila dáreček. No tedy spíše dárek jako hrom.

Na sociální síti se před pár dny pochlubila fotkou, na které má už ozdobený a nasvícený vánoční stromek. „Už se to blíží,“ připsala k obrázku.

Nedlouho potom se pochlubila další fotkou, a rovnou s prvním mega vánočním dárkem. Tím dárkem je luxusní terénní auto. Aby bylo jakoby vidět, že jde opravdu o překvapení pod stromeček, tak mu nechyběla obří červeno-žlutá mašle. Tu samou jsme však viděli i na jejím starším autě… že by náhoda?

Zpěvačka se u své nové káry směje na celé kolo a vypadá naprosto šťastně. A ještě aby ne. Její auto jí totiž nezakoupil přítel a snoubenec Tomáš Horna, ale Monika sama s propagační mega slevou. Jako ostatně všechno, co je v její domácnosti. To by se panečku smál každý!

Související články

Další články