Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová se rozmluvila o vztazích: Na muže mám pořadník

Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
vztahy

Zpěvačka Monika Absolonová (45) nedávno oslavila své půlkulaté narozeniny. Po velmi turbulentním období vypadá šťastně a rozpovídala se o tom, jak to má nyní s muži.

Zdá se, že zpěvačka Monika Absolonová prožívá své šťastnější období. Po nedávné oslavě petačtyřicátin vypadá, že má život už zase pevně v rukou. V posledním roce přitom prožila dost divoké období po rozchodu s partnerem a otcem svých dětí Tomášem Hornou (40). Zároveň radikálně zhubla a nechala si narůst delší vlasy.

Má pořadník na muže

Nyní prolomila mlčení a promluvila o tom, jak to má s muži: „Dostala jsem několik pozvání na rande, ale nemám na to čas, takže jsem si udělala pořadník,“ řekla deníku Blesk. Nakonec to však vypadá, že s hledáním partnerů si zatím dává Monika na čas: „Mám kolem sebe tolik super chlapů, že si nestěžuji. Kamarádi se za mnou občas zastaví doma, dáme si skleničku, ale na vztah teď opravdu nepomýšlím. Nedovedu si představit, že bych někoho přivedla domů a klukům ho představila jako nového strejdu, to fakt ne,“ uvedla.

Slova o pořadníku pak podle ní byla myšlena v žertu „Na večeři v restauraci jsem za tu dobu, co jsem sama, byla jen jednou, a to s kamarádkou,“ dodala.


Související články

Další články