Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová slaví 45 a po rozchodu jen kvete: Zhubla už 18 kilo!

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
NAROZENINY

Oblíbená česká herečka, zpěvačka a moderátorka Monika Absolonová slaví 45. narozeniny. Její život se před nedávnem radikálně změnil, rozešla se totiž se svým dlouholetým partnerem Tomášem Hornou. Monika tak rázem zůstala sama se svými dvěma malými syny.

Herečka a zpěvačka Monika Absolonová neměla lehké dětství. Otec totiž celou rodinu terorizoval a bil svou ženu, která se s ním však rozvedla až po dlouhých 35 letech.

Monika Absolonová v muzikálech

Matka Moniky to však ani poté neměla lehké. Stejně jako Absolonová, kterou její otec několikrát pronásledoval. Podle psychiatričky si oblíbená herečka dokonce musela zvyknout na fakt, že žije s psychopatem za zády.

Svou pěveckou kariéru odstartovala už v sedmi letech, kdy začala zpívat ve sboru. V roce 1993 vydala své první album s názvem Monika a vyrostla z ní zejména muzikálová a úspěšná zpěvačka. Absolonová si zahrála v takových muzikálech, jako jsou Dracula, Krysař, Rebelové, Noc na Karlštejně, Kleopatra či Tři mušketýři.

Objevila se také ve filmech Princezna ze mlejna 2, Zdivočelá země nebo Kameňák. V roce 2012 začala moderovat zábavně-vědomostní show Taxík a dokonce obdržela i Zlatého slavíka za skokanku roku a Cenu Thálie.

Partneři Moniky Absolonové

Monika Absolonová, která nazpívala českou verzi písně z Ledového království, byla tři roky vdaná za hokejistu Václava Eiselta. Po rozvodu pak randila s Karlem Paulsem, zpěvákem Danielem Hůlkou nebo třeba Vítkem Fialou. Poté se zamilovala do hokejisty Tomáše Horny, se kterým má dva malé syny.

Letos v květnu se ale pár rozešel a zpěvačka se přiznala k tomu, že konec vztahu po sedmi letech opravdu nečekala. V Show Jana Krause herečka přiznala, že určitě by se nějaká chyba našla i u ní, moc jich ale prý nebylo.

Domnívá se však, že má jednu zásadní chybu. Vždy, když je šťastná a zamilovaná, tak absolutně přehlíží věci, které by přehlížet neměla. Zpěvačce však rozchod kupodivu prospěl a ona vypadá lépe než kdy jindy. Zhubla přes osmnáct kilo, a tak se už třeba brzy objeví nějaký nový ctitel, který se pokusí zahojit rány na jejím srdci.

Související články

Další články