Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Monika Absolonová promluvila o své svatbě: Nejvíc jsem si užila únos nevěsty

Monika Absolonová promluvila o svatbě.
Zdroj: Se souhlasem Klára Kotábová
+ Dalších 5 fotografií
Svatba
Monika Absolonová (45) bude sice moderovat show o svatbách, sama ale na vdavky zrovna štěstí nemá. Oblíbená zpěvačka totiž zatím životního partnera nepotkala. S otcem svých synů Tomášem Hornou se rozešla za dost dramatických okolností a předtím jí veselka nevyšla ani s hokejistou Václavem Eiseltem. S tím byla pouhé tři roky. A jak sama říká v rozhovoru pro Primu, rozvedla se šťastně.

Sympatická zpěvačka Monika Absolonová bude moderovat novou jedinečnou docureality show na Primě Den jako sen, která zachycuje reálné svatby. Při té příležitosti v krátkosti zavzpomínala i na svou svatbu.

„Já se vdávala před 22 lety a šťastně se rozvedla po 3 letech manželství, to už je tak dlouho, že nevím,“ nechala se slyšet Absolonová v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici. Tehdy si brala hokejistu Václava Eiselta, sňatek však neměl dlouhého trvání.

„Chtěla jsem, aby se na svatbě všichni bavili a užili si to. Já si nakonec nejvíc užila únos nevěsty. Unesl mě Ríša Genzer a Martin Altrichter. Neumíte si představit tu legraci,“ prozradila dále zpěvačka.

Absolonová radí, na co si dát pozor

Na dotaz, co by doporučila nevěstám, na co si mají dát pozor, odvětila následující: Především by si měly dát pozor na nevyžádané rady, a to nejen co se týče svatebního dne.“

A ačkoliv to Absolonové v lásce nevyšlo, přesto přeje všem budoucím párům jen to nejlepší.Popřála bych to, co přeju všem. Hodně zdraví, štěstí, aby je láska, tolerance a chuť spolu sdílet život a podporovat se navzájem nikdy neopustila,“ zakončila.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy