Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Absolonová promluvila o svatbě: Prozradila, proč si Tomáše nikdy nevezme

Tomáš Horna by mohl začít psát pohádky. Protože to co jsme doposud věděli o jeho životě by jen tak někdo nevymyslel. Bude Monika jeho novy sponzor? Jako býval její táta, při tvorbě její kariéry? Teď se teprve uvidí jakou mají peníze moc.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Neoficiální manželé
Monika Absolonová (43) tvoří již několik let pár s hokejistou Tomášem Hornou (39). Ačkoli ji partner požádal o ruku a ona řekla ano, nikdy nedošlo k oficiální úřední svatbě. Absolonová nicméně přiznala, že se oddali před bohem.

Zpěvačka Monika Absolonová je po boku partnera Tomáše Horny šťastná už více než 5 let. Společně vychovávají syny Tadeáše a Matouše. V srpnu 2016 požádal pohledný hokejista svou milovanou o ruku. Monika samozřejmě řekla ano a oba už hrdě nosí prstýnky.

Svatba však neproběhla tradičně jako u ostatních. Své ano si řekli neoficiálně, ale oba to berou vážně. Na obřadu nebyl přítomen ani žádný úředník, který by jejich sňatek oficiálně potvrdil. "Prstýnek nosíme oba. Když jsem čekala Matouše, byli jsme na dovolené v Chorvatsku. A tam jsme si dali slib a navlékli si prstýnky. Teoreticky jsme sezdaní před bohem, mořem a našimi dětmi," prozradila Absolonová pro Super.cz.

Mít svazek stvrzen úředně Monika neplánuje. Nevidí v tom patřičnou důležitost. "Můj kamarád mi kdysi řekl, že po svatbě následuje rozvod. A to je pravda. Oba už jsme s Tomášem rozvedení, máme děti, to je to pouto, ne kus papíru," vysvětlila zpěvačka.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak krásnou rodinku vytvořili.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy