Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Monika Absolonová po drsném rozchodu s Hornou: Ztrácí se před očima

Monika Absolonová po drsném rozchodu s Hornou: Ztrácí se před očima
Zdroj: Se svolením Moniky Absolonové
+ Další 3 fotografie
Proměna

Zpěvačka Monika Absolonová (44) se po rozchodu s jejím dlouholetým přítelem Tomášem Hornou proměnila k nepoznání. Výrazně totiž zhubla, za což nejspíš může náročné období a stres. Ačkoliv dle svých slov věděla, že vztah spěje k rozchodu, i tak ji to velice zasáhlo.

"Deset kilo dole ještě není, ale skoro. Ještě sedm bych zhubnout chtěla, abych vypadala jako dřív. Pro můj pocit to bude hrozně fajn. Je to porozchodová dieta. Já to takhle ale mám vždycky. Rozchody na váhu fungují skvěle," svěřila se Monika Absolonová pro portál Super.cz. 

Zpěvačka si po rozchodu s hokejistou Tomášem Hornou prochází složitým obdobím. Musela řešit stěhování svého expřítele, navíc uklidňovala své syny Tadeáše a Matouše, kteří najednou nebudou vyrůstat s oběma rodiči pohromadě. Stres se na Absolonové logicky podepsal, nyní už prý zhubla 8 kilogramů.

Změna účesu patří k procesu

Se změnou se Absolonová vypořádává po svém. Do toho patří i radikální změna účesu, když se nechala ostříhat na krátko. "Zkusit jsem si to musela, i když mi to všichni vymlouvali. Ale byl lockdown, mohla jsem si to dovolit. Teď si vlasy nechám zase narůst, jsem zvědavá, jak to bude postupně vypadat," uvedla zpěvačka.

Ačkoliv ji rozchod zasáhl víc, než sama čekala, je to den ode dne lepší. Postupně se jí vrací úsměv, k čemuž jí pomáhají i její dva synové. A kdo ví, brzy třeba i nějaký pohledný nápadník.Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy