Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Monika Absolonová opět experimentovala s vlasy: Tentokrát to vzala na ježka

Monika Absolonová se pochlubila novým účesem.
Zdroj: Se souhlasem M. Absolonové / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
změna
Zpěvačka Monika Absolonová (44) rozhodně nepatří mezi osoby, které by se bály razantních změn vzhledu. Ještě v létě se Monika chlubila dlouhými vlasy, které nosila od nepaměti. Avšak začala experimentovat. Prvně je ostříhala na mikádo a obarvila na světlo a nyní to vzala přímo na ježka.

Zpěvačka Monika Absolonová už dávno není dlouhovlasá plavovláska. Nedávno šmikla vlasy na mikádo a stala se z ní peroxidová blondýnka, poté si nechala krátké vlasy s patkou, a nyní ostříhala i patku a ukázala se "na ježka".

Monika a její nový účes

"Tak já si splnila sen a teď už můžou dorůst. Jsem zvědavá, kam až vlasy dorostou, než se zase otevře kultura. Doufám, že nebudu mít vlasy po pas," napsala na sociálních sítích, kde se pochlubila i novým účesem.

Nový účes jí její fanoušci velmi pochválili. "Wau, vy jste Moni na ty krátké vlasy úplně jak dělaná," chválí ji. "Moc vám to sluší a krátké vlasy jsou na vás za mě úžasné, máte v nich šmrnc," vzkazují další.

Zpěvačka Monika Absolonová žije v současnosti s hokejistou Tomášem Hornou, s nímž vychovává syna Tadeáše (5) a roku 2018 mu porodila syna Matouše (2).

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy