Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová o svátcích hřeší 24 hodin denně! Kolik přibrala a proč sama sobě říká prasátko?

Monika si ráda střeží soukromí, a proto dává na sociální sítě jednu
fotku za druhou. Alespoň se jí ty vánočky opravdu povedly!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Monika Absolonová napekla na Vánoce své legendární vánočky, cukroví a nekonečně dalších dobrot. Všechny tyto lahůdky si ale už vybraly svoji daň. Kila navíc, a tudíž svatba v nedohlednu...

Muzikálová zpěvačka Monika Absolonová (40) si Vánoce užila opravdu na plné koule. Nejvíce zpěvačku dojímalo to, že její malý syn, kterého má s Tomášem Hornou, Tadeáš poprvé vnímal vánoční atmosféru kolem sebe. Sice ještě moc nechápe princip Ježíška a stromečku, ale to se časem změní.

Monika si o vánočních svátcích dopřávala, jako snad každý normální člověk, hodně tučného jídla a samozřejmě cukroví. To si evidentně dopřává i doposud, co jinak taky dělat s těmi haldami vánoček, které sama napekla.

A to by bylo, aby se její stav váhy nebezpečně neposouval směrem k výšinám. Na vánoční kila navíc si zpěvačka znatelně postěžovala na sociální síti. A s humorem sobě vlastním označila sama sebe za přecpané prasátko k prasknutí.

„Od Štědrého večera po dnešní den jsem přibrala dva a půl kila. A přitom jen ochutnávám! Ano, pravda, 24 hodin denně. Prosím vás, je na tom někdo podobně, nebo jsem takové prasátko jen já?“ ptala se svých fanoušků zpěvačka, která naznačila, že shazování kil v blízké době opravdu neplánuje.

„Cvičit nejdu, neunesu se. A to jsem měla do váhy před těhotenstvím už jen pět kilo. Bohužel, já to jídlo prostě miluju,“ prozradila sama na sebe nenasytná Monika.

S takovou se asi její svatba opět posune do nedohledna. Pamatujeme si totiž její poslední poselství, které znělo, „že dokud nezhubne do bílých svatebních":https://www.extra.cz/…vzdy-zatocit šatů, svatba nebude. Tak jak to asi celé dopadne…

Související články

Další články