Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Monika Absolonová o rozchodu s Hornou: Šokovalo mě, co mi dělal za zády

Monika Absolonová o rozchodu s Tomášem Hornou: To, co mi dělal, mě šokovalo
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Přiznání

Zpěvačka Monika Absolonová (44) promluvila o důvodech, které vedly k rozchodu s jejím expartnerem, hokejistou Tomášem Hornou (40). Šokovalo mě, co dělal za mými zády, svěřila se hvězda Kleopatry.

Ulevilo se mi

Populární zpěvačka Monika Absolonová (44) konečně promluvila o tom, co vedlo k jejímu rozchodu s hokejistou Tomášem Hornou (40), který svým fanouškům oznámila symbolicky na prvního máje. K důvodům, které vztah ukončily, se ale tehdy ještě vyjadřovat nechtěla. Lidé tedy mohli zatím jen napjatě hádat, zda mohla za rozchod nevěra nebo třeba rozdílné názory na výchovu synů.

Šokovalo mě, co mi dělal za zády

Monika mlčí dál s tím, že nechce hanit otce svých synů. "S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme," přiznala ale. Čerstvě single zpěvačka dále uvedla, že od chvíle, kdy se s Tomášem rozešli, se o svém ex dozvídá jednu šokující informaci za druhou.

"Smutek se přetavuje v úžas z toho, že jsem netušila, co se odehrává," dodala populární zpěvačka trochu záhadně. Monika celou situaci uzavřela s tím, že je ráda, že si Tomáše nikdy nevzala. Rozchod je už i tak složitý a stát před soudem s otcem svých dětí by byl dvojnásobný nápor na psychiku. Stres se na Monice přece jen podepsal, zhubla už 8 kilo. Hokejistovi porodila dva syny, Tadeáše (5) a Matouše (2). Na jejich výchovu teď bude hvězda Kleopatry sama.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy