Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová a její největší tajemství kolem porodu: Doneslo se k nám a nenecháme si ho pro sebe!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
DĚTI CELEBRIT
Už za pár dnů zpěvačka Monika Absolonová (42) na svět přivede druhého potomka, k téměř tříletému Tadeáškovi přibude další prcek. Zpěvačka ale doteď tajila jeho pohlaví. Redakci eXtra.cz se ho ale povedlo odhalit!

O tom, že čeká druhé dítě, Monika Absolonová informovala veřejnost ve čtvrtém měsíci těhotenství v květnu. Postihovaly ji tehdy velké nevolnosti, i tak dál zuřivě pracovala, což se nyní se zpožděním projevuje v právě vysílané reality show O 10 let mladší.

„Vážení a milí, omlouvám se všem za případné komplikace, ale jsem šťastná, že budu dvojnásobnou maminkou. Už teď se na vás zase těším,“ oznámila tehdy.

Podle našeho zdroje se spolu s partnerem Tomášem Hornou může těšit zase na chlapečka. „Pohlaví je jasné, bude to kluk. A jméno mají taky vybrané od ‚té‘. Prozrazovat ho ale nebudu, aby Monča měla pro fanoušky aspoň nějaké překvapení,“ řekla nám kamarádka pěnice.

Samotná umělkyně nebrala telefon. Jistě už má ale plnou hlavu příprav na cestu do porodnice, a tak jí to opravdu nemáme za zlé.

Související články

Další články