Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Monika Absolonová (44) po rozchodu jen září: Hodně jsem zhubla a je mi skvěle

Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
proměna

Po rozchodu s Tomášem Hornou (40) zpěvačka Monika Absolonová (44) jenom září. Své sociální sítě často zásobuje momenty ze svého života, ke kterým ráda připojí i své fanoušky. Lidé ji zahrnují samou chválou, a také si povšimli, že je značně hubenější, což Monika potvrdila. Promluvila o váze i o tom, že je aktuálně velmi spokojená. 

Zpěvačka Monika Absolonová po rozchodu s hokejistou a otcem svých synů Tomášem Hornou září na všechny strany, čehož si všimli i její fanoušci, kteří se jí v jednom z živých vysílání na Instagramu zeptali, kde se to v ní najednou vzalo, zda má nějaký tajný recept. "Jste velmi hodní, ale bude mi už 45 let, to sakra za nic neschováte," prozradila s úsměvem. "Ale nevím, co se stalo, ale je mi fakt dobře, a tak za to děkuji," dodala.

Cítím se fakt dobře

Monika se také rozhodla vyjádřit k otázce, kolik zhubla kilogramů. "Nevím, zda vážím tolik jako před klukama, ještě jsem se nevážila, ale zhubla jsem hodně a cítím se fakt dobře," uvedla. Prozradila i to, kolik vážila v minulosti. "Když jsem byla ještě před klukama ve formě, vážila jsem něco kolem 58-60 kilogramů. A když jsem měla pocit, že jsem tlustá, tehdy jsem měla 63. Kolik mám přesně teď, netuším," dodala zpěvačka, která se aktuálně těší i z toho, že jí sundali sádru, kterou nosila kvůli zlomené noze.

"To je přátelé taková radost, že jsem bez sádry! Mám za sebou i první rehabilitaci. Doufám a přeju si, aby se tenhle úraz neopakoval nikdy! Protože ta nesamostatnost byla pro mou povahu pekelná! Tak vzhůru do života," napsala nedávno na svých sociálních sítích.

Rozchod s Tomášem Hornou, se kterým žila sedm let, oznámila Monika Absolonová na prvního máje. "Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život… A protože budeme vždy především rodiče dvou úžasných kluků, nebudu zde veřejně vysvětlovat důvody (...), uvedla tehdy.


Související články

Další články