Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika a Leoš Marešovi oslavili pět let od seznámení s velkou pompou. Pracují na dítěti

Leoš Mareš s manželkou Monikou.
Zdroj: Archiv MM
+ Dalších 9 fotografií
potomek
Třináctý červen znamená pro Moniku a Leoše Marešovi významný den. Přesně v ten den před pěti lety zahořela jejich srdce láskou. Jejich seznámení ale neprožívají jen oni dva, ale zřejmě i statisíce fanoušků, jelikož Leoš před lety na počest tohoto výjimečného dne složil písničku Slib. Výročí seznámení si Marešovi připomínají každý rok, letos ale ještě o něco víc.

Monika (39) a Leoš Marešovi (44) oslavili o víkendu už páté výročí od svého seznámení. Vypadá to, že pro tento krásný pár je právě datum 13. června 2015 významnější než datum jejich svatby. Leoš dokonce složil na počest jejich prvního setkání písničku Slib, kterou umí každý jeho fanoušek nazpaměť.

Vrátili se na místo činu

Letošní výročí si manželé velmi užili. Vrátili se na místo činu a spolu s kamarády Filipem Vaňkem a jeho manželem Antonínem, kteří si na Farmě Čapí hnízdo tehdy řekli své ANO, prožili znovu ten krásný den. Na krásný pozemek s restaurací, který k Čapímu hnízdu náleží, dojela čtveřice stylově - v kočáru. Právě "na svatbě dvou kluků", jak se zpívá v písní Slib, to všechno začalo...

Tam přeskočila jiskra mezi tehdy nezadaným Leošem a jeho Avíkem. Leoš byl po rozchodu s Petrou Faltýnovou (42) a Monika byla také čerstvě nezadaná, a tak byli posazeni vedle sebe.

Přejí si miminko

Marešovi jsou krásný pár a mnoho lidí jim přeje společný život až do smrti. Zatím to vypadá, že se jim to podaří. Pět let spolu prožili v dobrém i ve zlém. Monika s Leošem se už netají tím, že by si přáli miminko. I když se zatím nezadařilo, nic není ztraceno a tito dva se mohou za několik měsíců stát rodiči společného potomka.

K pátému výročí Marešovým gratulujeme. Do galerie se podívejte, jak si ho letos užili.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy