Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Moničin zahradník dělal kšeft i pro Babiše: Aďo šel za Ursulou s kytkou od Ivana

Zdroj: Instagram a Facebook
+ Dalších 9 fotografií
rozverný zahradník
Rodinný přítel Babišových si pustil pusu na špacír a dostal od premiéra slovní facku. Andrej (65, ANO) kvůli výroku o chudině prohlásil, že florista Ivan Šablatúra je hlupák. Kamarád jeho ženy Moniky (45) přitom ještě v létě makal i pro předsedu vlády. Připravil kytici, kterou Babiš předal nové šéfce Evropské komise Ursule von der Leyen (61, EPP).

Monika Babišová se s floristou a bytovým designérem Ivanem Šablatúrou přátelí drahně let. Velkou trhlinu ve vztahu způsobil sám zahradník a schytal to od Andreje Babiše. Přitom v létě to ještě vypadalo, že je kámoš i s premiérem. Ten jeho kytku dovezl až do Bruselu.

„Náš Aďo šel za Uršulou a nezapomněl jí říct, že jsem jí dělal kytici já. Paní se evidentně raduje,“ psal Šablatúra v létě na Facebook. Tehdy se na něj Babiš nehněval. Změna nastala po Ivanově nešťastném výroku o chudině.

Zneužil Moniku

Monika ho pozvala na večírek do Průhonic, jenže lidé se jí potom smáli za fotky a Šablatúra se jal bránit její čest. „My se bavíme na večírku a chudoba u PC na fotkách! Myslím, že všechno v pořádku,“ strefoval se do spoluobčanů. Od Andreje si za to vyslechl, že je arogantní hlupák, který zneužil Moniku.

Ivan má očividně u Babiše na nějakou dobu utrum. Ursula von der Leyen si holt na další pugét bude muset počkat…

Související články

Další články