Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Monice Štikové zemřel člen rodiny, už na něj zapomněla: Po měsíci si pořídila náhradu

+ Dalších 16 fotografií
Monika dotruchlila
Ještě před měsícem se Monika Štiková (47) topila v proudu slz, se smrtí milovaného pejska se už ale očividně vyrovnala. I když ho pokládala za člena rodiny, na bolest zapomněla a zase se raduje. Jak jinak si vysvětlit, že po tak krátké době už si pořídila novou fenku?

„Angelica je velmi nemocná, je jí skoro 13 a děláme pro ni vše, co jde. A uvidíme, jestli vše zvládne. Tohle je v rukou božích,“ plakala před měsícem Monika Štiková (47). Den na to její milovaná fenka kruté nemoci bohužel podlehla.

Štiková se složila, ale její princ na bruslích Petr Binias (22) ji naštěstí dokázal rozveselit. Vyrazili spolu do Amsterdamu, Monika si nakoupila dárečky a smutek byl rázem pryč. Teď už hvězda mnohých reality show dotruchlila definitivně!

Zesnulého pejska totiž nahradila novou fenkou. „Jmenuji se Amálka a miluje mě celá rodina a já miluji je. A těším se na svůj nový úžasný život,“ rozplývala se Štiková nad svým novým čtyřnohým mazlíčkem.

Je jenom dobře, že těžkou ztrátu vstřebala tak rychle!

Mohlo by vás zajímat

Další články