Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Monice Štikové zemřel člen rodiny, už na něj zapomněla: Po měsíci si pořídila náhradu

Monice Štikové zemřel člen rodiny, už na něj zapomněla: Po měsíci si pořídila náhradu
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Monika dotruchlila
Ještě před měsícem se Monika Štiková (47) topila v proudu slz, se smrtí milovaného pejska se už ale očividně vyrovnala. I když ho pokládala za člena rodiny, na bolest zapomněla a zase se raduje. Jak jinak si vysvětlit, že po tak krátké době už si pořídila novou fenku?

„Angelica je velmi nemocná, je jí skoro 13 a děláme pro ni vše, co jde. A uvidíme, jestli vše zvládne. Tohle je v rukou božích,“ plakala před měsícem Monika Štiková (47). Den na to její milovaná fenka kruté nemoci bohužel podlehla.

Štiková se složila, ale její princ na bruslích Petr Binias (22) ji naštěstí dokázal rozveselit. Vyrazili spolu do Amsterdamu, Monika si nakoupila dárečky a smutek byl rázem pryč. Teď už hvězda mnohých reality show dotruchlila definitivně!

Zesnulého pejska totiž nahradila novou fenkou. "Jmenuji se Amálka a miluje mě celá rodina a já miluji je. A těším se na svůj nový úžasný život," rozplývala se Štiková nad svým novým čtyřnohým mazlíčkem.

Je jenom dobře, že těžkou ztrátu vstřebala tak rychle!

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy