Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Monice Bagárové těhotenství přidalo na kráse: Rostoucí bříško si hladila na večírku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Je krásná!
Těhotenství Monice Bagárové (25) přidalo na kráse. Na středeční párty SuperStar zářila štěstím a rozdávala úsměvy. Drobounké zpěvačce roste bříško a nemůže se dočkat, až prvního potomka přivede na svět. Rodit bude během května, tatínkem je MMA zápasník Makhmud Muradov (29).

„Roste, roste a roste, ten čas letí,“ raduje se Monika Bagárová ze zvětšujícího se těhotenského bříška. Zpěvačka je v pátém měsíci a už se pěkně zakulatila.

Že jí požehnaný stav přidal na kráse, bylo k nepřehlédnutí i na čtvrtečním večírku SuperStar. Ve společnosti svých kolegů z poroty, které uvidíme na obrazovkách už za pár dní, se náramně bavila. Obavy, že by kvůli těhotenství nezvládala práci, ji nesužují.

Nic špatného nehrozí

„Všechno by mělo vyjít tak, abych to zvládla. V SuperStar jsou samí skvělí lidé, tam mi nic špatného nehrozí. Jsem moc ráda, že jsem dostala tu možnost být toho všeho součástí jako porotkyně,“ svěřila už dřív eXtra.cz nastávající maminka.

Bude to chlapeček, anebo holčička? To si zatím Monika s Machem nechávají pro sebe. Kolo spekulací už se ale točí na plné obrátky.

Související články

Další články