Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Monice Bagárové říkejte paní Kruťáková, soutěžící ze SuperStar dohnala k slzám

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
SUPERSTAR

Monika Bagárová (27) převzala žezlo po Haberovi (59). Jindy miloučká zpěvačka se proměnila v nejkrutější členku poroty, když rozplakala soutěžící. O postup do divadla zabojovala i bývalá soutěžící MasterChefa, Chili Tathuy (30). Půlka poroty jí ale pěkně naložila.

Soutěžila MasterChefka

Před porotu dorazila ve třetím díle SuperStar i mastechefka Chili (30), která si kromě mikrofonu a vařečky ráda zahraje i americký fotbal. ​Soutěžící přišli podpořit i rodiče. "To je pěkné," pochvalovali si porotci, jasnou zelenou ale bývalé účastnici MasterChefa nedali. Monika Bagárová si pochvalovala pozitivní energii, kterou Chili vyzařovala. "I když ti to občas rytmicky uteklo," podotkla.

"Takových, jako jsi ty, průměrných, jsem už viděl spoustu," zpražil ale Chili Pavol Habera (59), který řekl Chili: Ne. A nebyl jediný, účastnici kulinářské soutěže odmítl i Marián Čekovský (44). Díky Leošovi se tak Chili probojovala do divadla.

Porotkyním to slušelo. Jedné víc, než druhé

Diváci se mohli jen kochat. Ne zpěvem, ale také tím, které z krásných porotkyň to sluší víc. Patricie Pagáčová (32) zářila v růžové, Monika Bagárová (27) ve stylu šedesátých let a blankytně modré. Monika v jednu chvíli připomínala Mariah Carey. V dalších prostřižích zase okouzlila ve stylu Jennifer Lopez svými dokonalými vlnami a v lesklém tělovém outfitu. Patricie překvapila svými vlasovými kreacemi, jednou zářila v prodlouženém mikádu, jindy zase s prodlouženými vlasy.

Monika Bagárová? Spíš paní Kruťáková

Vypadáto to ale, že tu máme novou paní Kruťákovou. Monika Bagárová si totiž střihla roli nejpřísnějšího porotce. Přestože Pavol Habera řekl ano, Monika měla jiný názor. To, když zpívala Ingrida. Tu nakonec Monika svou poznámkou i rozbrečela. "Bagárová a Pagáčová řekly, že jsem nevkusná," plakala Ingrida. Ta si nakonec "Ne" vyslechla i od Leoše, pro postup pak hlasoval ještě Marián Čekovský.

Drž hubu, vzkázal Haberovi Mareš

Nakonec zaperlil i Leoš Mareš (45), který se snažil vyzpovídat Lucii a dopídit se toho, proč se nestala slavnou zpěvačkou v Německu. Když Leoš prosil o klid, aby dokončil rozhovor, řekl dokonce Haberovi, aby držel hubu. S dodatkem - "To je jak v mateřské škole." A Habera neudržel slzy smíchu.

Související články

Další články