Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Monica z Přátel nezvládla stárnutí: Dříve krásná Courteney Cox si ZNIČILA OBLIČEJ BOTOXEM

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 15 fotografií
proměna
Courteney Cox, všem nejlépe známá jako Monica ze seriálu Přátelé, slaví 55. narozeniny. Z kdysi krásné mladé ženy s naprosto dokonalou postavou se během let stala plastiková dáma, jejíž obličej se v mnohém změnil. Courteney bohužel odmítala pochopit že stejně jako kdokoliv jiný i ona stárne. Zamilovala si botox, který ji změnil skoro až k nepoznání.

V Hollywoodu je spousta žen ve věku okolo padesátky, které vypadají skvěle. Není to příčinou skvělých genů, jen si dokážou říct dost, když se jedná o estetické zákroky. Představitelka Monicy z Přátel Courteney Cox to bohužel nezvládla. Každá vráska jí dělala starosti a obličej si naprosto zhyzdila. Obzvlášť její rty vypadají úplně jinak než dřív.

Všichni stárneme, Courteney je už dneska 55, ale na svůj věk vypadala vždy skvěle. Je štíhlá, na svojí postavě dost dře. Ostatně její nejlepší kamarádkou je Jennifer Aniston, vedle které normální bytost vypadá jako pytel blech, takže i Courteney se musela snažit. Jen to s tou snahou krapet přehnala a zapomněla se držet hesla, že méně je někdy více. Ačkoliv oblékne šaty, které nosila ve dvaceti, s tak poničeným obličejem jí to není moc platné.

Snad se Courteney vzpamatuje a napraví alespoň to, co ještě lze. Kdyby se vykašlala na botox, byla by to moc krásná zralá žena. Na její šílenou proměnu se podívejte v galerii. Co myslíte, měla by ubrat?

Související články

Další články