Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Moment, který rozhodl: Vítězka StarDance Kubařová rozplakala i Dagmar Havlovou

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
emoce
Už víme, kdo ovládl desátou řadu StarDance. Sympatická herečka Veronika Khek Kubařová (32) patřila mezi favority od začátku. Téměř každé kolo je porota chválila a kritiky v jejich případě bylo velmi málo. Jejich vystoupení vzbuzovala emoce, ale to hlavní mělo ještě přijít. V posledním díle Veronika s Dominikem předvedli freestyle, při kterém rozplakali naprosto všechny...

Bylo to tak krásné, že se to dotklo srdcí všech, kteří se na neuvěřitelně emotivní vystoupení Veroniky Khek Kubařové a Dominika Vodičky dívali. Veronika nejen tančila, ale i zpívala píseň od Hany Hegerové a slzička ukápla i těm největším cynikům v sále. Dojetí neskrýval Richard Genzer (52), Tatiana Drexler a jako zkoprnělí byli i Jan Tománek a Zdeněk Chlopčík

Kapesníček musela vytahovat i bývalá první dáma Dagmar Havlová, která se na finálový večer dívala z první řady. Nad krásným vystoupením a talentem své dcery se samozřejmě rozplývala i Veroničina maminka, která herečku osobně podporovala každé kolo.

Dojati byli i diváci u televizních obrazovek. "Říkala jsem si, jestli se moc nedojímám, ale pak kamera ukázala, že tam brečeli i mnozí další. Bylo to neskutečné!" napsala jedna z fanynek na sociální síti. "Po dnešním tanci a písni p. Hegerové jsem si myslela, že vyhraje," přidala se další.

Je pravda, že po takových emocích bylo téměř rozhodnuto. Stejně talentovaný Matouš Ruml s Natálií Otáhalovou také předvedli povedené vystoupení, ale oproti tomu vítěznému to byl jen slabý odvar.

Na průběh celého finálového večera se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články