Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Molo vyměnila za rybářský prut: Bučková i po rozchodu pracuje pro Vágnera

Zdroj: Instagram
+ Dalších 40 fotografií
sexy rybářka
Eliška Bučková (29) se stejně jako děti nemohla dočkat již tradičního rybářského tábora Katlováček, který modelka pořádala v posledních letech s bývalým přítelem Jakubem Vágnerem (37). I když už spolu netvoří pár, moravská rodačka stále na Katlov, který si zamilovala, jezdí a výjimku neudělala ani v červenci, kdy se k jezeru Katlov sjíždějí malí nadšenci do rybaření z celé republiky.

Eliška (29) se už několikrát nechala slyšet, že jí je nejlépe v přírodě. V době, kdy modelka tvořila pár s Jakubem Vágnerem, to chvílemi i vypadalo, že by se k jezeru Katlov u Kutné Hory nejraději přestěhovala. Vypadala opravdu šťastně.

Když se sympatický pár loni na podzim rozešel, asi málokdo by hádal, že bude Eliška dál pravidelně nazouvat pláštěnku a holinky a i nadále bude na Katlov, kde má s Jakubem spoustu vzpomínek, jezdit. Jenže opak je pravdou. Krásná modelka dokonce v zimě přiznala, že se bude tradičně účastnit tábora Katlováček, který se snaží přiblížit přírodu dnešním dětem. Vztahy mezi bývalými partnery jsou zřejmě na přátelské bázi…

A tak Eliška maže svačiny, nahazuje pruty a vymýšlí pro děti zábavu coby táborová animátorka. Děti jsou z ní evidentně nadšené, čemuž se nelze divit. Takovou krásnou táborovou vedoucí by si přál určitě každý.

Související články

Další články