Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Mokro na stehnech a otevřená na dva prsty: Krejčíková do posledního detailu popsala porod

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
Hvězda Ulice
1. ČÁST ZPOVĚDI: Hvězda nekonečného nováckého seriálu Ulice Aneta Krejčíková (27) se rozhodla, že do těch nejintimnějších detailů popíše svůj první porod. Zajímá vás, jak malý Ben přišel na svět? A jak to prožíval tatínek Ondřej? Čtěte první část její zpovědi.

Necháme vyprávět herečku Anetu Krejčíkovou

"Porod je, bože, tak hustej. Myslím, že jsem v životě nezažila nic silnějšího. V neděli večer jsem se po procházce v lese, kde jsem chodila každých 10 minut čůrat, svému partnerovi doma rozplakala slabým zoufalým pláčem, že už nechci být těhotná. Nic proti mýmu dítěti proboha! Bylo mi ctí být jeho domečkem a nosit ho, fakt, jen už Vám ten 9. měsíc přijde kur*vsky dlouhej!

V pondělí v 5 hodin ráno, vstávám čůrat jako každý den, minimálně posledního půl roku a po cestě z postele na záchod, což je asi 4 metry, cejtím mokro na stehnech. "Bezva, takže už se začínám i poch*ávat, pecka! Absolutně mi nedošlo, že by mohlo jít o plodovou vodu, bylo to tak lehkoučký, přirozený, pomalý... Záhy mi došlo, o co kráčí.

Ondra zrovna vstává do práce a s jemnou panikou v hlase říká, že teda jedeme do porodnice. Načež znale říkám já, že v klidu, že to neznamená, že rodím hned. Může to trvat i dva dny, jeď do práce, já si dám chill.

Ondřej odjel a já jsem začala dost krvácet, což mě dost hrozně vyděsilo. Tak jasně, protože krev, hrozně nepřirozený, že jo. Prvorodička.

Nasedla jsem do auta a odvezla se do Podolský porodnice, předesílám, že mě vůbec nic nebolelo, tak jsem mohla řídit.

V Podolí jsem šla na příjem, tam mi řekli, že tedy rodím. Byla jsem otevřená na jeden, na dva prsty. Žádný kontrakce, plodová voda odtékala furt...

2. ČÁST ZPOVĚDI O TOM, JAK ANETA KREJČÍKOVÁ RODILA, NAJDETE ZDE.

Související články

Další články