Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Moje nádherná žena: Hance Mašlíkové se dostalo dojemné poklony od manžela Andrého

Hana Mašlíková předvedla ohromnou formu.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
podpora

Narozeninová výzva Hanky Mašlíkové (40), soutěž v bikini fitness, skončila pro bývalou modelku ohromným úspěchem. Předvedla nejen svou životní formu, ale navíc si odnesla zlato a bronz. Oporou jí byl po celou přípravu a v den D i manžel, MMA trenér André Reinders (41), který své ženě poslal přes sociální sítě dojemné vyznání plné pýchy a lásky.

"Moje nádherná žena na Mr. Universe v Bikini fitness," píše André Reinders hned v úvodu směrem ke své manželce Hance Reinders, která o víkendu slavila životní úspěch, když na soutěži v bikini fitness získala hned dvě ocenění, a to zlato a bronz.

"Skončila nakonec první mezi začátečnicemi a třetí v kategorii Masters. To největší vítězství ale vybojovala v průběhu celé přípravy, kdy hlavně sama sobě dokázala, že zvládne opravdu cokoli. Ukázala, jak velkou vůli má. Vydržela všechny tvrdé tréninky, naprosto poctivě držela dietu a ukázala, jak velký profík umí být. Jsem na tebe hrdý, lásko. Díky všem, kteří jste jí pomáhali na její cestě," uzavřel MMA trenér v textu u snímku, kde Hanka září na prknech prestižní fitness soutěže.

Nikdy nic nevzdávám, říká Mašlíková

Hana Mašlíková si výzvu nadělila ke čtyřicátým narozeninám. Ač byla příprava náročná, ani na moment nepomyslela, že by to nedotáhla do konce. "Já věci nikdy nevzdávám a s manželem mám tohle myšlení velmi podobné. Když jsem se pro to rozhodla, věděla jsem, že to musím dát, ať to stojí, co to stojí. Nějaké krizové momenty jsem měla. Ale ten poslední měsíc, který je pro většinu lidí nejnáročnější, ten už jsem si užila," svěřila se Hanka den před soutěží pro eXtra.cz.

Několikaměsíční příprava na prestižní soutěž v bikini fitness byla plná dřiny a odříkání, což ovlivnilo i běžný chod rodinného života. Proto se těšila, až bude po soutěži a bude si opět užívat svého manžela a syna naplno. "Tahle příprava nám hodně narušila rodinný život v tom smyslu, že jsme nemohli jít jen tak svobodně na večeři, na kávu nebo do kina. Všechno to bylo kvůli mně velmi osekané," dodala.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy